Kontakt Të rejat e fundit Mjekët tane Paketat tona Specialitetet tona

Gastrohepatologji

Çfarë është gastrohepatologjia?


Ne ditet e sotme problemet gastrointestinale dhe te melcise jane rritur si pasoje e stilit tone te jeteses: nutricion i varfer ne fibra, perdorimi i alkoolit, duhanpirja etj.

Çrregullimet dhe semundjet kryesore qe mund te permendim jane:
• Hepatitet
• Akumulim dhjami ne melci
• Infeksion nga Helicobacter Pylori
• Koliti
• Divertikuloza
• Hemorroidet etj
Problemet jane nga me te ndryshmet por simptomat qe japin kryesisht semundjet qe prekin kete sistem jane:

• Te vjellat
• Fryrje barku
• Te perzjera
• Mungese oreksi
• Te vjella me gjak
• Fece me gjak
• Enjtje e kembeve dhe e kyceve
• Kruarje te lekures
• Urinim me ngjyre te erret
• Lodhje e vazhdueshme

Nese keni ndonje nga simptomat e mesiperme, nese jeni diagnostikuar me nje semundje qe prek sistemin gastro-intestinal apo melçine mund te na telefononi ne numrin tone te celularit: 0682920327 per te lene nje takim me mjeken gastrohepatologe

Hapur nga e hena-shtune.Ora 8 am-8 pm